Bella Pizza and Pasta Virginia

Work & Travel 2013 adayları için Trwat.com ve Facebook Work and Travel sayfa takipçilerimize özel Bella Pizza and Pasta Virginia için 175 $ indirim kampanyası! 1600 $ yerine 1425 $’a kaydınızı yaptırabilirsiniz. Kampanya 5 kız ve 3 erkek öğrenci olmak üzere toplam 8 kişilik kontenjan ile sınırlıdır ve son başvuru tarihi 25 Şubat 2013’dür. Bella Pizza work and travel işlerinin detayları :

Kampanya Şartları

Work and Travel 2014 iş ve fiyat teklifi formunu doldurmalısınız.
– Kampanyadan yararlanmak için formun altındaki not kısmına kampanya kodunu “trwat.com” yazmalısınız.
– 15 Haziran’da Amerika’da iş başı yapabiliyor ve Work and Travel Başvuru Şartlarına uyuyor olmalısınız.
– 25 Şubat 2013 tarihine kadar programa kaydınızı yaptırmalısınız.

Bella Pizza and Pasta İş Detayları

Virginia Beach’te bulunan pizza restoranının mutfak çalışanları için saatlik ücreti 7,15 $’dır. Geçen sene bu pozisyonda çalışan öğrenciler ortalama aylık 1250 dolar kazandılar. Garsonlar için saatlik ücret ise 2,15 $ + bahşiş olarak belirlenmiştir. Geçen sene garson olarak çalışan öğrenciler aylık ortalama 1300 dolar kazandılar.

Mutfakta çalışanlar için günlük 1 öğün ücretsiz yemek verilirken, garsonlara 1 öğün yemek %50 indirim ile verilmektedir.

İşe en geç başlama tarihi 15 Haziran 2013, işi en erken bırakma tarihi ise 1 Eylül 2013’dür.

Bella Pizza and Pasta Virginia’da çalışacak öğrencilere havaalanında karşılama yapılacak ve konaklama sunulacaktır. Konaklama ücreti ise haftalık ortalama 90 dolardır. Öğrencilere havaalanı karşılamaya ek olarak ücretsiz sosyal güvenlik numarası başvurusu konusunda da hizmet verilecektir.

NOT: Şartlarda asla değişiklik yapılmayacaktır, lütfen yukarıda belirtilen şartları sağlıyorsanız ve 25 Şubat’a kadar kayıt olabilecekseniz  formu doldurun!

Kayıt olan öğrencilere geçen yıl aynı restoranda çalışmış öğrencilerin iletişim bilgileri de karşılıklı görüş paylaşımı için verilecektir.

Hemen “formu” doldurun !!!

bella pizza virginia
bella pizza virginia

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrolü *