Hakkımızda

Öncelikle şunu belirtelim hiç bir şirkete bağlı değiliz, hiç bir şirkette Work&Travel programı için de çalışmıyoruz. Sitemiz hakkında ve yöneticiler olarak kendi hakkımızda kısa bilgiler de verelim size. Sitemize çok sayıda tecrübeli Work & Travel katılımcısı destek vermektedir. Bu kişiler bizlerin yani site yöneticilerinin çok yakın arkadaşlarıdır aynı zamanda. Kimi zaman soruları cevaplayarak, kimi zaman tecrübelerini paylaşarak, kimi zamansa güncel gelişmeleri anında bizimle paylaşarak bizlere ve sitemizi takip eden kullanıcılara destek oluyorlar.

Biz Kimiz

work and travel trwat logo

Kendi hakkımızda özetle şunu söyleyebiliriz, W&T programına çok defa katılmış, bu programın organizasyonunu yapmış, danışmanlık şirketlerinde çeşitli görevlerde çalışmış, bazıları bu şirketlerde ortaklığı bulunmuş, şu anda da bir çok şirket ile yakın bağlantıları olan fikir alış verişinde bulunan ama bu program içinde hiç bir şirkette çalışmayan bir grubuz.

Ekimizde kimler var :

– 12 yıl önce Work & Travel programına katılmış 1 arkadaşımız
– Programa 4 kez katılmış çok tecrübeli 4 arkadaşımız var
– Programa 1-2 kez katılmış 5 arkadaşımız var

Bahsettiğimiz bu kişiler Amerika’nın çeşitli eyaletlerinde, çeşitli işlerde çalışmış ve yine hemen hemen her eyaletini ziyaret etmiş tecrübeli katılımcılardır.

Bazılarımızın daha önce eğitim danışmanlığı ve şirket yöneticiliği yapmamız sebebiyle bir çok öğrenci ile tanışarak beklentilerini çok iyi anlayabiliyoruz. Öğrenciden ve şirketten kaynaklanabilecek sorunları ön görebildiğimiz için de bu yönde uyarılar ve tavsiyeler vererek bütün katılımcıları doğru bilgilendirmek istiyoruz.

Trwat.com ekibi olarak site ile ilgili görüş, öneri ve eleştirilerinize her zaman açığız. Gerek bu konu da gerekse Work & Travel ile ilgili iletişime geçmek için ilgili sayfadaki formu kullanabilirsiniz. İletişim sayfasında e-mail adresimiz de bulunmaktadır.

Facebook sayfamızdan da bize ulaşabilirsiniz :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrolü *