Lifeguard Cankurtaranlık İşleri

Lifeguard (canturanlık) işleri Work and Travel 2017 iş seçenekleri içinde en popüler olanların başında gelir belki de. Lifeguard olmak çok da yorucu değildir,  şemsiyenin altında yüksek bir sandelyede oturarur havuzu izlersiniz, her şeyin yolunda olduğunu takip eder ve gerektiğinde elindeki kırmızı rescue tube ile müdahale edersiniz. Zaten genelde müdahale edilecek olaylar da pek olmaz, ama  çocuklara çok dikkat etmek gerekmektedir.

Lifeguard Olmak için Gerekli Şartlar

Lifeguard Cankurtaranlık İşleri
Lifeguard WAT İşleri

Lifeguard (cankurtaran) olabilmek için American Red Cross’dan lifeguard sertifikası almak gerekiyor, bu sertifikayı almak için 150 metre zorlanmadan yüzebilmeli, ve yaklaşık 3 kilo ağırlığındaki tuğlayı minimum 2 metre derinlikten dalarak tek hamlede çıkarabilmelidir. Tüm bu aşamaları geçtikten sonra önce havuzda oluşabilecek tehlikeli durumlar ile ilgili videolu bir eğitim alır ve bununla ilgili bir sınava tabi tutulur. Bunu geçtiğinde CPR testi uygulanır, CPR test kalp masajı, suni teneffüs ve temel ilk yardım bilgilerini kapsar.

Work and Travel 2017 programında Lifeguard olacakların görevleri arasında sabah havuz açılışında yaprakları temizlemek, unutulan oyunları toplamak, tıkanan kanalları açmak, havuz klorin ve asit dengesini ayarlamak ve şemsiyeleri açmak da vardır.

Lifeguard veya diğer Work and Travel işleri için fiyat teklifi almak için Work and Travel iş ve fiyat teklifi formunu doldurunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrolü *