New York Hostelleri ve Ucuz Konaklama

New York her ne kadar pahalı bir şehir olsa da New York hostelleri ucuz konaklama uygun şeçenekler sunar. Aşağıda bazı uygun konaklama yapabileceğiz hostelleri bulabilirsiniz. Work and Travel New York özellikle de Manhattan gezilmeden tamamlanmaz.. New York’ta geçireceğiniz bir kaç gün için ucuz ve uygun hostellerden birini seçebilirsiniz. Hosteller pansiyon tarzı odayı 2-4-6-8 -10 veya 12 kişi ile paylaşabileceğiniz ucuz konaklama seçeneğidir. Uçak Biletleri ve hostel rezervasyonlarınızı erken ayarlayın, hostellerle iletişim ve onay için telefon ve e-mail kullanabilirsiniz.

New York Ucuz Hosteller ve Konaklama

New York Manhattan Hostels

New York’taki hosteller daha çok Manhattan yarımadasında 20 ila 125. street arasında yoğunlaşmıştır. Manhattan’ın merkezi için 25. sokak ve 45.sokak dersek, hostel tercihlerinizi bu bölgelere yakın bir yerden yapmanız daha uygun olabilir.

New York’taki Hosteller için mutlaka önceden rezervasyon yapın, özellikle de Eylül ayında yer bulmanız çok zor olacağı için tercih etmeyeceğiniz bir hostele yerleşmek zorunda kalabilirsiniz. Manhattan Inn ve Chelsea International Hostellerini tavsiye ederiz , çünkü fiyat olarak uygun, şehir merkezinde, ulaşım rahat ve konaklama açısından da düzgün bir seçenek.

Hostel ararken dikkat etmeniz gerek kriterler :
1- Şehir Merkezine yakınlığı
2- Ulaşım Kolaylığı : Hostel seçerken ulaşımın kolay ve güvenli olmasına dikkat edin. Subway metro duraklarına yakın olması, çok yürümek zorunda kalmamanız açısından rahatlık sağlar. Porth Authority yani otogara yakın olması da özellikle otobüsle Manhattan’a geliyorsanız sizin için kolaylık sağlar.
3- Hostel Fiyatının Ucuz Olması : New York çok pahalı bir şehir olduğu için hostel rezervasyonlarını mutlaka en az 3 hafta önce yapın. Hostel fiyatları da karar vermenizi etkileyebilir.
4- Konaklama Şartları ve Hostel Kalitesi : Kalacağınız hosteldeki odaların kaç kişilik olduğuna ve hostellerin diğer kalite standartlarına bakın.
Harlem tarafında 100. sokaklarda şehir merkezine uzak bir hostelde 25 dolara kalmak yerine, bence şehir merkezinde 30 dolara kalmak daha uygun ama unutmayın ki çok önceden rezervasyon yapmazsanız yer bulamayabilirsiniz. Özellikle de Cumartesi günleri.

_
Bu yazıyı Tavsiye Edebilir ya da Facebook’ta Paylaşabilirsiniz.

Facebook’ta Paylaş          Add to Google

New York Hostelleri Haritası :


New York Hosteller Haritası Daha Büyük Görüntüle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrolü *