Self Program

Work and Travel self programı öğrencinin WAT işini job offer yani iş sözleşmesini kendisinin bulduğu, iş ve konaklama ile ilgili bütün sorumluluğu kendisinin üstlendiği programdır. Self Work and Travel Fiyatları 2017 için yaklaşık 2500 – 3000 TL arasıdır. Öğrenci işverene boş bir iş sözleşmesi gönderir , işveren iş sözleşmesini doldururur ve imzalar. Bu iş sözleşmesiyle Work and Travel Şirket Seçimi yapıldıktan  sonra da DS sponsoru telefon ile işverenden onayı alır ve ds 2019 belgesi basılır.

Self Placement ile yerleşen öğrenci için Work and Travel Şirketleri iş ve konaklama dışında diğer hizmetleri sağlarlar. Diğer Work and Travel Maliyeti ve Masrafları için ilgili konuyu okuyun. Work and Travel 2017 için Work and Travel Erken Kayıt Avantajları’nı kaçırmamanızı öneririz.

Work and Travel için iş ve fiyat teklifi alın!

* TRWAT bilgi ve teklif istek formunu doldurarak detaylı bilgi ve teklif alabilirsiniz.

Work and Travel Bilgi ve TeklifOne Response to Self Program

  1. Rifat bektaş dedi ki:

     
    Iyi gunler ben work and travel programiyla amerikaya gitmek istiyorum.ama self placement programiyla gitmek istiyorum.amerikada benim hem tanidigim hem akrabam var 10650 old sound ave mattituck.ny 11952 bu adrese yakin bi yerde kendi islettigi marketi var.ben self placement programiyla bu adrese yakin bir yere gidebilirmiyim. Simdiden tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrolü *