Work and Travel 2017 Başvuru Tarihleri

Work Travel 2017 başvuru tarihleri ve Work and Travel 2017 kayıtları ile ilgili detaylı açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz. Daha önceki senelerde olduğu gibi WAT 2017 için de bütün güncel gelişmelerden ve değişikliklerden sizi haberdar etmeye devam edeceğiz.

Work and Travel 2017

Öncelikle şunu belirtelim ki kayıtlar Eylül ayında yavaş yavaş başlar bu tarihten önce pek kimse kayıt olmaz, olsa da Work and Travel Şirketleri hala WORK AND TRAVEL 2017 öğrencileri ile ilgileniyor oldukları için önceliği Amerika’ya giden öğrencinin memnuniyetini sağlamaya verir. WAT 2017 sezonunun sonuna doğru da yavaş kayıt alırlar. Özetleyecek olursak:

Work and Travel 2017 kayıtları Eylül 2016’de başlar ve Nisan 2017′ye kadar devam eder. Nisan 2017’ye kadar devam edebilir desek daha doğru bir ifade olacak çünkü Work and Travel firmaları çok büyük oranda Nisan ayında artık kayıt kabul edemiyor. Nisan ayını beklemeyin, kesinlikle ama kesinlikle Work and Travel Erken Kayıt Avantajları kaçırılmamalıdır.

Şirketlerin elindeki iş seçenekleri daha erken biterse kayıtları da daha erken kapatabilirler. Başvuru tarihinin son günü şirketten şirkete değişmektedir.

Work and Travel 2017 Uyarıları başlığı altında özellikle son değişen kurallar ve Work and Travel ile ilgili güncel uyarıları yakında yazacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrolü *