Work and Travel Erken Kayıt Avantajları

Work and Travel erken kayıt avantajları kaçırılmamalıdır, Work and Travel 2017 kayıtları 2016 Temmuz ayında başladı ve devam ediyor;  2016 Eylül, Ekim ve Kasım ayları WAT kayıt için en avantajlı aylardır. Work and Travel kayıt tarihleri WAT 2017 için 2016 Temmuz ayında başlar ve 2017 Nisan ayına kadar devam eder. Bazı Work and Travel şirketleri kayıtlarını daha önce de sonlandırabilir. Work and Travel başvuru tarihleri Nisan ayına kadar devam eder fakat eğer Work and Travel programına katılmayı düşünüyorsanız araştırmalarınıza erken başlayın ve geç tarihlere kalmayın !  Work and Travel Alaska seçeneği için de aynı avantajlar geçerlidir. Work and Travel Başvuru Şartları ‘nı okuyun.

 

Work and Travel Erken Kayıt Avantajları

WAT Erken Kayıt avantajları

Work and Travel erken kayıt avantajları

– Belirli tarihlere kadar çeşitli indirim ve ödeme kolaylıkları ile kayıt olabilirsiniz.

– Work and Travel 2017 iş listelerinden öncelikli iş seçme hakkına sahip olabilirsiniz. Bu sayede belirli bir iş veya şehir için çok daha avantajlı olursunuz.

– Work and Travel Job Fair organizasyonlarında işverenlerle görüşmeyi ön sıralarda yapma hakkına sahip olursunuz.

Work and Travel’a  erken kayıt olan  adaylar evrak işlerini daha erken bitirip vize görüşmesini yoğun olmayan dönemde daha az stress ile gerçekleştirme imkanına sahip olurlar. Vize İşlemleri son dönemlere kalındığı zaman oldukça stresli olur.

–  Work and Travel uçak bileti fiyatları uçuş tarihi yaklaştıkça artmaktadır. Erken kayıt olan öğrenciler  işlemlerini daha erken bitirip uçak biletini çok daha  ekonomik satın alma imkanına sahiptirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrolü *