Work and Travel Eyalet Seçimi

Summer Work and Travel eyalet seçimi de WAT öğrencileri için Work and Travel Şirket Seçimi ve Work and Travel İş Seçimi kadar önemlidir. Work and Travel 2017 Uyarıları konusunda bahsetmiştik. Work and Travel şirketleri ile görüşüp şirketinize karar verdikten sonra eyalet seçimi de yapacaksınız. Genelde WAT öğrencileri New York ve California gibi büyük eyaletleri ister, ya da Virginia, Maryland, Florida gibi sahil eyaletlerini.

Work and Travel 2017 Başvuru sayfasındaki formu doldurup WAT 2017 için iş ve fiyat teklifi alabilir, sorularınızı sorabilirsiniz.

Work and Travel Eyalet Seçimi
Work and Travel Eyalet Seçimi

Önemli olan ise sizin için hangi eyaletin ve işin daha uygun olduğudur. Şu iş olsun da nerde olursa olsun, ya da bu eyalet olsun da nerde olursa olsun düşünceleri iyi sonuçlar doğurmayabilir.

Work and Travel programından beklentilerinize göre iş ve eyalet seçimini beraber değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Eğer para biriktirmek ve alış veriş yapmak istiyorsanız yaşam masraflarının daha ekonomik olduğu eyaletleri seçebilirsiniz. Veya gezmek istediğiniz yerler batı tarafındaysa o bölheye yakın bir eyalet seçebilirsiniz, tabi burada Amerika Haritası ‘nı da bilmeniz lazım. Kararınızı vermeden eyaletin iklim şartlarını, yaşam koşullarını ve hatta farklı kanunları varsa öğreniniz.
Work and Travel 2017 Başvuru sayfasındaki formu doldurup WAT 2017 için iş ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrolü *