Work and Travel Şirket Seçimi

Work and Travel şirket seçimi 2017 için daha da önem kazandı çünkü Work and Travel Şirketleri de artık öğrenci seçiyor azalan işlerler nedeniyle. Çünkü elindeki iş pozisyonu belirli olan bir şirket vize alamayacak ya da programa daha az uygun öğrencileri almak istemez. Work and Travel Başvuru Şartları o yüzden yazılı olmasa da şirketten şirkete değişir.

Work and Travel Şirketleri Seçimi
Work and Travel Şirketleri Seçimi

En iyi work and travel şirketi ya da en ucuz work and travel şirketi hangisidir şeklindeki soruları çok alıyoruz. Gerek web sitemizde gerekse Facebook sayfalarımızda bir şirketi övmedik ve karalamadık; bu şekildeki yazılara da izin vermedik. Kısa Work and Travel firmaları ve seçimi hakkında bahsedelim.

Şunu unutmayın ki Work and Travel programı her WAT şirketinin sunduğu “aynı” ürün değil. İş listeleri de farklı verilen hizmet de farklıdır. Dolayısıyla ucuz olananın tercih edilmesi gereken bir ürün değildir. Work and Travel fiyatları 2017 için şirketleri değerlendirirken iş listelerini ve alacağınız hizmeti de göz önünde bulundurmalısınız. Önceki senelerde şirketlerin gönderdiği öğrencilerin memnuniyeti de size fikir verebilir. Work and Travel Maliyeti ve Masrafları konusunu okuyabilirsiniz.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlık şirketleri veya Work and Travel şirketlerinin ofislerinizi ziyaret edip kıyaslamanızı tavsiye ederiz. Bir öneri daha: Work and Travel Erken Kayıt Avantajları ‘nı kaçırmayın.

Work and Travel Şirket Seçimi
Work and Travel Şirket Seçimi

Work and Travel programında sorun yaşayan, mağdur olan, hayal kırıklığı yaşayan ya da beklentilerini karşılamayan öğrencilerin çok büyük bir kısmı Work and Travel programını iyi bilmediği için ve Work and Travel şirketleri arasında seçimi doğru yapmadığı için bu problemleri yaşıyor. O yüzden de bütün Work and Travel öğrencilerine zaman ayırıp programı ve WAT şirketlerini iyi araştırmasını öneriyoruz.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrolü *