Work and Travel Uyarıları 2017

Work and Travel 2017 kayıtları sizin de bildiğiniz gibi başladı ve Nisan 2017’ye kadar devam edecek. Work and Travel 2017 uyarıları olarak ilk olarak kayıt tarihleri konusunda değinmek istiyoruz.

Erken kayıt olmanızı ve Mart- Nisan aylarına kadar beklememenizi tavsiye ederiz.

Work and Travel 2017 Başvuru sayfasındaki formu doldurup WAT 2017 iş ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Belirttiğiniz bilgilere ve önceliklere göre size uygun olduğu düşünülen iş seçenekleri ve fiyatları görebilirsiniz.

Kesinlikle Work and Travel Erken Kayıt Avantajları’nı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Work and Travel başvuru tarihleri Nisan ayına kadar devam ediyor olabilir ama Nisan ayına kadar işlerin çok büyük bir kısmı dolacağı için ancak kalan işler arasından tercih yapacağınızı unutmayın.

Work and Travel şirket seçimi çok önemlidir çok iyi araştırın, geçen sene şirketin gönderdiği öğrencileri mutlaka bulun ve sorun yaşayıp yaşamadıklarını öğrenin.

Work and Travel 2017 fiyatları şirketler tarafından açıklandı, gördüğünüz gibi her şirketin program ücreti farklı. Burada fiyatları, kalite ve güven ile değerlendirin. Ucuz diye hemen atlamayın, dikkat edin.

Work and Travel şirketleri ile imzaladığınız WAT sözleşmesini dikkatlice okuyun. Hatta bir kopyasını da ıslak imza ve kaşe ile siz de alın.

Work and Travel şirketleri (bazıları hepsi değil) kayıt almak için farklı vaadler verir, Mesala Work and Travel job fair organizasyonları gibi. Bu sene 10 job fair yapacağız diyen şirketlere geçen sene kaç job fair yaptığını sorun. Hatta bunu bütün vaadleri için de sorabilirsiniz.

Work and Travel işleri arasında iş seçimini doğru yapın. Bir işi çok istiyor olabilirsiniz ama sizin o iş için uygun olup olmadığınızı da göz ardı edemezsiniz. Daha sonra garson olmaya gidip bulaşık yıkayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam Kontrolü *