Tag Archives: Work and Travel Tarihleri

Work and Travel 2017 Başvuru Tarihleri

Work Travel 2017 başvuru tarihleri ve Work and Travel 2017 kayıtları ile ilgili detaylı açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz. Daha önceki senelerde olduğu gibi WAT 2017 için de bütün güncel gelişmelerden ve değişikliklerden sizi haberdar etmeye devam edeceğiz.

Work and Travel 2017

Öncelikle şunu belirtelim ki kayıtlar Eylül ayında yavaş yavaş başlar bu tarihten önce pek kimse kayıt olmaz, olsa da Work and Travel Şirketleri hala WORK AND TRAVEL 2017 öğrencileri ile ilgileniyor oldukları için önceliği Amerika’ya giden öğrencinin memnuniyetini sağlamaya verir. WAT 2017 sezonunun sonuna doğru da yavaş kayıt alırlar. Özetleyecek olursak:

Work and Travel 2017 kayıtları Eylül 2016’de başlar ve Nisan 2017′ye kadar devam eder. Nisan 2017’ye kadar devam edebilir desek daha doğru bir ifade olacak çünkü Work and Travel firmaları çok büyük oranda Nisan ayında artık kayıt kabul edemiyor. Nisan ayını beklemeyin, kesinlikle ama kesinlikle Work and Travel Erken Kayıt Avantajları kaçırılmamalıdır.

Şirketlerin elindeki iş seçenekleri daha erken biterse kayıtları da daha erken kapatabilirler. Başvuru tarihinin son günü şirketten şirkete değişmektedir.

Work and Travel 2017 Uyarıları başlığı altında özellikle son değişen kurallar ve Work and Travel ile ilgili güncel uyarıları yakında yazacağız.

Work and Travel Uyarıları 2017

Work and Travel 2017 kayıtları sizin de bildiğiniz gibi başladı ve Nisan 2017’ye kadar devam edecek. Work and Travel 2017 uyarıları olarak ilk olarak kayıt tarihleri konusunda değinmek istiyoruz.

Erken kayıt olmanızı ve Mart- Nisan aylarına kadar beklememenizi tavsiye ederiz.

Work and Travel 2017 Başvuru sayfasındaki formu doldurup WAT 2017 iş ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Belirttiğiniz bilgilere ve önceliklere göre size uygun olduğu düşünülen iş seçenekleri ve fiyatları görebilirsiniz.

Kesinlikle Work and Travel Erken Kayıt Avantajları’nı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Work and Travel başvuru tarihleri Nisan ayına kadar devam ediyor olabilir ama Nisan ayına kadar işlerin çok büyük bir kısmı dolacağı için ancak kalan işler arasından tercih yapacağınızı unutmayın.

Work and Travel şirket seçimi çok önemlidir çok iyi araştırın, geçen sene şirketin gönderdiği öğrencileri mutlaka bulun ve sorun yaşayıp yaşamadıklarını öğrenin.

Work and Travel 2017 fiyatları şirketler tarafından açıklandı, gördüğünüz gibi her şirketin program ücreti farklı. Burada fiyatları, kalite ve güven ile değerlendirin. Ucuz diye hemen atlamayın, dikkat edin.

Work and Travel şirketleri ile imzaladığınız WAT sözleşmesini dikkatlice okuyun. Hatta bir kopyasını da ıslak imza ve kaşe ile siz de alın.

Work and Travel şirketleri (bazıları hepsi değil) kayıt almak için farklı vaadler verir, Mesala Work and Travel job fair organizasyonları gibi. Bu sene 10 job fair yapacağız diyen şirketlere geçen sene kaç job fair yaptığını sorun. Hatta bunu bütün vaadleri için de sorabilirsiniz.

Work and Travel işleri arasında iş seçimini doğru yapın. Bir işi çok istiyor olabilirsiniz ama sizin o iş için uygun olup olmadığınızı da göz ardı edemezsiniz. Daha sonra garson olmaya gidip bulaşık yıkayabilirsiniz.

Work and Travel Erken Kayıt Avantajları

Work and Travel erken kayıt avantajları kaçırılmamalıdır, Work and Travel 2017 kayıtları 2016 Temmuz ayında başladı ve devam ediyor;  2016 Eylül, Ekim ve Kasım ayları WAT kayıt için en avantajlı aylardır. Work and Travel kayıt tarihleri WAT 2017 için 2016 Temmuz ayında başlar ve 2017 Nisan ayına kadar devam eder. Bazı Work and Travel şirketleri kayıtlarını daha önce de sonlandırabilir. Work and Travel başvuru tarihleri Nisan ayına kadar devam eder fakat eğer Work and Travel programına katılmayı düşünüyorsanız araştırmalarınıza erken başlayın ve geç tarihlere kalmayın !  Work and Travel Alaska seçeneği için de aynı avantajlar geçerlidir. Work and Travel Başvuru Şartları ‘nı okuyun.

 

Work and Travel Erken Kayıt Avantajları

WAT Erken Kayıt avantajları

Work and Travel erken kayıt avantajları

– Belirli tarihlere kadar çeşitli indirim ve ödeme kolaylıkları ile kayıt olabilirsiniz.

– Work and Travel 2017 iş listelerinden öncelikli iş seçme hakkına sahip olabilirsiniz. Bu sayede belirli bir iş veya şehir için çok daha avantajlı olursunuz.

– Work and Travel Job Fair organizasyonlarında işverenlerle görüşmeyi ön sıralarda yapma hakkına sahip olursunuz.

Work and Travel’a  erken kayıt olan  adaylar evrak işlerini daha erken bitirip vize görüşmesini yoğun olmayan dönemde daha az stress ile gerçekleştirme imkanına sahip olurlar. Vize İşlemleri son dönemlere kalındığı zaman oldukça stresli olur.

–  Work and Travel uçak bileti fiyatları uçuş tarihi yaklaştıkça artmaktadır. Erken kayıt olan öğrenciler  işlemlerini daha erken bitirip uçak biletini çok daha  ekonomik satın alma imkanına sahiptirler.